Obchodník Balt

Požadujeme:

Požadované vzdělání: Minimálně SŠ/ SOŠ
Obor: neurčeno
Praxe v oboru (roky): 1
Znalost AJ na pokročilé úrovni
Práce s PC
Spolehlivost
Komunikační a prezentační schopnosti
Rychlá orientace v prostředí trhu
Samostatnost, loajalita
Časová flexibilita
Ochota cestovat

Náplň práce:

Vyhledává obchodní příležitosti s možností uplatnění produktů společnosti
Podílí se na přípravě obchodních strategií pro konkrétní obchodní projekty
Aktivně se účastní prezentací a osobních jednání se zákazníky
Aktivně se podílí na přípravě CN a kalkulací s důrazem na vytváření předepsané výše marže
V průběhu zakázky řídí obchodně realizační projektový tým a dozoruje průběh
zakázky. Aktuální informace okamžitě přenáší na zákazníka s důrazem na minimalizaci rizik spojených s nekvalitní nebo pozdní dodávkou
Likviduje doručené zaevidované faktury spojené s projekty, které řídí a na které dal pokyn k vystavení objednávky
Aktivně řeší vzniklé pohledávky při neuhrazení vystavených faktur za zrealizované projekty
Připravuje ve spolupráci s právníkem společnosti obchodní smlouvy s důrazem na obchodní podmínky projektu

Nabízíme:

práci v přátelském a dynamickém prostředí
zajímavé finanční ohodnocení a zázemí velké společnosti
benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Životopisy prosím zasílejte na adresu indrova@techo.cz